Kadir İnanır Ambulansla Hastaneye Kaldırılmıştı

Ambulansla Hastaneye kaldırılan usta oyuncu Kadir İnanır’ın sağlık durumu kritikti.. Açıklama geldi..

kadir inanır

kadir inanır

Beykoz’daki evinde rahatsızlanarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan usta oyuncu Kadir İnanır’ın (74) sağlık durumuna ilişkin Başhekim Prof. Dr. Necdet Sağlam açıklama yaptı.

Oyuncu Kadir İnanır İstanbul Beykoz’daki evinde dün sabaha karşı rahatsızlanarak apar topar hastaneye kaldırıldı.

İnme geçirdiği öğrenilen Kadir İnanır, 23 yıllık hayat arkadaşı Jülide Kural’ın acil ambulans çağırmasıyla bilinci kapalı şekilde Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Usta oyuncunun beyin tomografisi ve MR’i çekildi. Derhal operasyona alındı.

“2 saatlik operasyonla tıkalı damardaki pıhtı alındı. Entübe olarak yoğun bakımda. 48 saat sonra uyandırılacak” diyen Başhekim Prof. Dr. Necdet Sağlam bugün usta oyuncunun sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Sağlam, dünden bu yana Kadir İnanır’la ilgili iyi gelişmeler olduğunu belirterek, “Dünden beri yoğun bakımımızda tedavisine ve takibine devam ediyoruz. Dün akşam çekilen MR ve bu sabah çekilen tomografide pıhtı sahasında güzel bir beslenme var. Radyolojik görüntüyü klinik de destekliyor. Kollarını, bacaklarını oynatmaya başladı” dedi.

Kategoriler: HABERLER

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir