İmtiyaz Sahibi / Grantee:

AYKUT BAŞAKINCI

Medya Grup Başkanı:

AYKUT BAŞAKINCI

Genel Yayın Yönetmeni/Editor in Chief:

MURAT ÖZALMAZ

Editörler/Editors

BÜŞRA FIRAT

SEMİH ÖZGEÇGİN

Gece Vardiyası Editörü/Night Shift Editor:

HASAN KARAYİĞİT

Hukuk Danışmanı/Jurisconsult:

VELİ ÇÖKMEZ

Mali Müşavir/financial advisor:

ALİ AKYILDIZ

Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü/Advertise:

MERVE GÖZLÜ

08501929188

Adres/Adress:

Maslak no: 1829

Mecidiyeköy/İSTANBUL

e-posta/e-mail:

admin@ucuzsigortaci.com

NOT: ucuzsigortaci.com ve Kamu Yararına Faaliyette Bulunmakta Olup, ‘Künye’mizde Yer Alan İsimlerin Tamamı, Herhangi Bir İş Akdi veya Sözleşme Olmaksızın ve Maddi Kazanç Gözetmeksizin Tamamen Gönüllü Olarak Katkı Sağlamaktadır.

BİZE ULAŞIN

TEL :  08501929188

Her türlü soru ve talepleriniz için lütfen bu adresi kullanınız

admin@ucuzsigortaci.com

Gizlilik Politikası/Privacy Policy

© Copyrigth 2023 ucuzsigortaci.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ucuzsigortaci.com ’e aittir. ucuzsigortaci.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ucuzsigortaci.com ’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

ucuzsigortaci.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ucuzsigortaci.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

İnternet sitemiz üzerinden yayımlanan haber, video, fotoğraf, yorum vb. içeriklerle kişilik haklarının veya özel hayatın gizliliğinin ihlali, suç işlenmesi, kamu yararı bulunması vb. gibi nedenlerle, hukuka aykırı içeriğin bulunduğu URL’yi, ihlal nedeni ile birlikte sitemiz mail adresine iletilmesi durumunda erişimin engellenmesi tarafımızca öncelikli ve hızlı bir şekilde sağlanacaktır.