İmtiyaz Sahibi / Grantee:

HASAN UÇAR

Medya Grup Başkanı:

HASAN UÇAR

Genel Yayın Yönetmeni/Editor in Chief:

HASAN UÇAR

Editörler/Editors

HASAN UÇAR

Gece Vardiyası Editörü/Night Shift Editor:

HASAN UÇAR

Hukuk Danışmanı/Jurisconsult:

HASAN UÇAR

Mali Müşavir/financial advisor:

HASAN UÇAR

Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü/Advertise:

HASAN UÇAR

Adres/Adress: TÜRKİYE

e-posta/e-mail: [email protected] 

NOT: ucuzsigortaci.com ve Kamu Yararına Faaliyette Bulunmakta Olup, ‘Künye’mizde Yer Alan İsimlerin Tamamı, Herhangi Bir İş Akdi veya Sözleşme Olmaksızın ve Maddi Kazanç Gözetmeksizin Tamamen Gönüllü Olarak Katkı Sağlamaktadır.

BİZE ULAŞIN

MAİL: [email protected]

Her türlü soru ve talepleriniz için lütfen bu adresi kullanınız

[email protected]

Gizlilik Politikası/Privacy Policy

© Copyrigth 2023 ucuzsigortaci.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ucuzsigortaci.com ’e aittir. ucuzsigortaci.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ucuzsigortaci.com ’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

ucuzsigortaci.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ucuzsigortaci.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

İnternet sitemiz üzerinden yayımlanan haber, video, fotoğraf, yorum vb. içeriklerle kişilik haklarının veya özel hayatın gizliliğinin ihlali, suç işlenmesi, kamu yararı bulunması vb. gibi nedenlerle, hukuka aykırı içeriğin bulunduğu URL’yi, ihlal nedeni ile birlikte sitemiz mail adresine iletilmesi durumunda erişimin engellenmesi tarafımızca öncelikli ve hızlı bir şekilde sağlanacaktır.