Türkiye Finans, ‘Dijital Kanallardan Sigorta Satış Projesi’ni hayata geçirdiğini duyurdu. Yapılan güncelleme ile birlikte Türkiye Finans, müşterilerine kaliteli hizmet vermek için kullandığı Bankasurans Platformu üzerinden tüm sigortacılık süreçlerini online olarak yönetmeye başladı. Türkiye Finans; AcerPro, HDI İştirak Sigorta ve Rahmet Emeklilik şirketleri ile iş birliği içinde, takımların koordineli çalışmaları ile Bankasurans Platformu’nun yeni versiyonunu üç ay üzere kısa bir müddette canlıya aldı.

Müşteriler, bu güncelleme sayesinde dijital kanal üzerinden sigorta hizmeti satın alabilecek. Bankanın şube çalışanları da devreye alınan yeni jenerasyon ekranlarla, sigorta süreçlerini basitçe yapabilecek. Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, Türkiye Finans’ın bu iş birliği ile birlikte bankacılık vizyonunu sigortaya aktardığını belirterek, “Geliştirdiğimiz projeyle müşterilere dijital üzerinden tüm sigortacılık süreçlerini yapılabileceği emniyetli ve süratli bir sigorta hizmeti sunuyoruz” dedi.

AcerPro Genel Müdürü Fatih Acer ise, “AcerPro Dijital Bankasurans Platformu, Açık Bankacılık ile Açık Sigortacılığın birleştirildiği bir proje olması nedeniyle kesimde bir birinci olarak konumlanıyor” diye konuştu.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir