Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta kasko sigortasını yeniledi

Mevcut kasko paketleri ile araç sahiplerinin gereksinim duyabileceği teminatları kasko paketlerinde yer veren Türk Nippon Sigorta müşterilerine tam garanti sağlıyor. Türk Nippon Sigortanın müşteri odaklı eserler sunduğunu söz eden Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu eserlerimizi müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda tasarlamaya ve yenileştirmeye devam ediyoruz.

Bu yıl başı prestiji ile kasko eserine olan talepte çeşitliliğin artacağını öngörerek değişiklikler yaptığımız kasko sigortamızı rekabetçi fiyatlarla müşterilerimize sunarak müşterilerimiz için öncelikli tercihler ortasında yer almayı hedefliyoruz.

Yapmış olduğumuz bu değişikliklerle daha fazla bireye hitap etmeyi amaçladık. Segmentlere ayırdığımız kasko eserinde teminatlar ve asistans hizmetleri değişkenlik gösterirken, sunduğumuz fiyat avantajı ile de ekonomik avantajlar sağlayarak eser konforumuzu artırmayı hedefliyoruz” biçiminde konuştu.

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu; yeni kasko eserindeki yapılanmayı ayrıntılandıracak olursak müşterilerimize yaşayabilecekleri meseleler karşısında gerekli ve gerçek teminatlıları vermek en değerli fikrimiz.

Özellikle gülümseten kasko eserimizde fiyatlarımızı %40’lara varan indirimlerle çok rekabetçi bir düzeye getirdik. Sağladığımız rekabetçi fiyat ve taksit seçeneği sayesinde müşterililerimizin eserimize daha kolay erişebilmesini amaçlarken, küçük tamirat, yol yardımı, Türk Nippon Sigorta mutabakatlı özel servislerinde araç tamiri ve acil tıbbi yardım teminatları ile de yaşayabilecekleri makus olaylara karşı onlara koruyarak yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başarının grup çalışması ile mümkün olduğunu söyleyen Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, çalışanlarımız, acentelerimiz ve hizmet aldığımız tün paydaşlarımızla bir bütün halinde hareket ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak en değer verdiğimiz hususların başında geliyor. Yalnızca poliçe satış anında değil poliçe mühleti boyunca yaşanacak tüm durumlar için süratli aksiyon alma kabiliyetimiz çok yüksek. Tün süreçlerimizde bu mantıkla ile ilerliyoruz.” biçiminde konuştu

Kategoriler: HABERLER

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir